Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan és melyik kezedre...

Hogyan és melyik kezedre tennél egy mintát?

Figyelt kérdés

Alkarra gondoltam belülre, a csukló fölé. Csak még azt nem tudom hogy a bal vagy jobb kezemre, illetve hogy a tetoválás merre nézzen felfelé, a kézfej irányába vagy a felkar irányába.

Ki hogyan tetováltatott magára erre a helyre mintát illetve miért pont úgy? Vagy random jött?



máj. 10. 21:10
 1/3 Metionin ***** válasza:
62%
Nem tudom, én valahogy éreztem, hogy pont ott lesz jó :D nem tudtam máshová elképzelni az adott mintát. Alkarból a jobbra készült először, utána a balra, de a lábamon először a balra ment és utána a jobbra. Most felkar lesz a következő és valamiért evidens, hogy a bal oldalon lesz. Nem is jutott eszembe, hogy a jobbon is lehetne.
máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Bal alkaromon van, mindig is oda akartam - illetve én inkább csuklóban gondolkodtam vaktában, azt már a tetováló tudta, hogy hogy lenne jó elhelyezni pontosan, így került valamivel fentebb.

Felém néz, nekem készült, nem a külvilágnak. Ha felemelem a kezem, akkor van jó szögben. De a kezembe adta a rajzot a tetováló, mielőtt felrajzolta volna az indigót, nézzem meg, hogy tetszik, majd az indigóval a karomon a tükörhöz állított, tényleg jó-e. Szóval volt idő átgondolni.

máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bal vál. Volt egy ábra ami pont oda kivánkozott.
máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!