Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok, ti milyen fajta...

Lányok, ti milyen fajta tetoválást tartotok vonzónak, szexinek egy csávón és hol?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Tini koromban olyan macsósnak tűntek a tetkós srácok.

Most, hogy éretteb lettem 28N, már a tetkó nélküli srácok jönnek be. Hogy miért? Mert az vall igazi érett férfi jellemre, ha nem firkantja össze magát, hanem vigyáz a testére.

2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem vonzó a tetkó. Külsőség: nem számít.
2012. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csak ha valódi jelentése van..amúgy talán hát, alkar
2012. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt ha minél ízlésesebb és minél egybefüggőbb!De nonfiguratív kilőve!(az a legízléstelenebb,főleg egy férfin!)Egy telihát,vagy egy teli felkar szexi:)
2012. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nos nekem nem tetszettek a tetoválások, mindaddig amíg a volt barátomon meg nem láttam. Irtó szexi vele és hát azóta megint összejöttünk. :)) Neki a dereka és a köldöke között oldalt van vékony függőleges csíkban egy mondat angolul. 32 cm hosszú a szöveg. Tehát mell alatt kezdődik.
2012. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy konkrétan nem tartok vonzónak egy tetoválást, de nem zavar, ha van. Nonfiguratív ne legyen, az annyira snassz...

Volt egy csávó a suliban, aki baromira bejött, de év végére egy egész virágoskert volt tetoválva a karjára. Nem vont le sokat az "értékéből", de elég vicces volt szerintem... :D

Mellkastetkó viszont nem jönne, most hogy így belegondolok. Karon inkább.

Barátomnak meg a csípőjénél van egy kisebb tetoválás, az sem zavar.

2012. jún. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egyszer láttam egy srácot akinek a bokája volt végigtetoválva, neki jól állt :)
2012. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az alkarján..:) és páldául egy írás:)
2012. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyat, amiről tud is beszélni, hogy neki mit jelent, nem az a válasza, hogy menő. És persze igényes munka legyen emellett.
2012. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen: [link]
2012. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!