Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás után mennyi ideig...

Tetoválás után mennyi ideig nem mehetek strandra vagy meddig nem érheti napsugárzás?

Figyelt kérdés
Mert hallottam olyat, hogy nem ajánlatos vagy, hogy nem szabad napra menni, persze itt nem az első napokra gondolok mikor még gyógyul.

2012. jún. 20. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az első 2-3 hétben én biztosan nem akarnék barnulni vele.
2012. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
Első 2-3 hétben egyáltalán ne napoztasd, utána pedig egész nyáron védd magas faktorszámú naptejjel. Áztatni szintén nem szabad min. 3 hétig.
2012. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig védtem mindentől, minden nap 3x öblítettem, újrakentem (Bepanthen PLUS) és mikor visszamentem, hogy a kiesett festéket pótolják, a tetováló teljesen el volt ájulva, mert kb. 2 perces munka volt vele, olyan jól megtartotta a színét.
2012. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy hónap a biztos.
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor lehet majd csak később tetováltatok, pl. ősszel amikor már nem napozok meg nem strandolok.
2012. jún. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!