Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválás tetszik neked?

Milyen tetoválás tetszik neked?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságából kérdezem, hogy kinek mi tetszik, mit csináltatna meg szívesen és hogy milyen tetoválása van. Ennyi. (: Köszönöm előre is! (Lehetőleg képet is mutassatok)

2012. jún. 25. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi, de nekem semmilyen.
2012. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

nekem az ilyenek jönnek be:

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem ilyen, csak egy bokán: [link]

Vagy olyan, hogy egy madárkalitka, amiből kifelé száll 2 olyan madár, mint az előző kommentben.

2012. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelmű, hogy azért 2 féle nem klétezik: a férfi és a női. Ha valaki összekeveri a kettőt, vagy felcseréli, az nagyon nagy ballépés. Csajnak csajos, pasinak pasis tetkó illik. Én pl. nem bírom elviselni ezeket a KOI-PONTYokat, meg a sárkányokat egy nőn. Undorító és elcsépelt. Jó-jó egy sárkányt szépen is meg lehet csinálni, de akkoris.


Nekem matyóhímzés van mindkét alkaromon, és leopárdminták a derekamon. Ha akarsz csináltatni, akkor mindenképpen egyedit csináltass, sose netről letöltött sablonképet, mert nem tudhatod, hogy összefutsz-e vele az utcán...:P ha szépen körülírod az elképzeléseid a tetoválónak, hidd el szuperül meg fogja csinálni.Gondold át, hogy mi az ami neked jelent valamit, (pl. egy óra, mert mindig mindenhonnan elkésel, vagy egy hangjegy, mert zenélsz, vagy egy ceruza, mert imádsz rajzolni. stb..:))

2012. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vikky *-* válasza:

Nekem ezek jönnek be

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%

Nekem ezek:

[link]


[link]


[link]

2012. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!