Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akarok egy tetoválást. Sok...

Akarok egy tetoválást. Sok mindent hallottam, lehet tévhit. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy nem érdemes fiatalon csinálni mert,"eltorzul, elváltozik"az idő múlásával ahogy nő az ember és nagyobb lesz. De viszont egy tetováló művésztől meg azt hallottam, hogy ha egy kis gyerekre tetoválunk valamit akkor ugyan úgy 30 év múlva is ugyan abba az állapotba lesz a tetoválás tehát eredeti állapotba marad.

Véletlenül aki árat tudna mondani, azt megköszönném ha mondani egy körülbelüli árat ezzel kapcsolatba.16 éves srác vagyok.

Ezt a tetoválást szeretném

[link]



2012. júl. 3. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! 15/L
2012. júl. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se fog meglátszani semmi az idő mulásával, rokonomnak is van ő is változott, nem látszik a tetkon.:D

amugy nem lehet nagyonsok, bár attól függ kinél csinálod.

14/L

2012. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!:) Igazából csak kíváncsi lennék az összegre,mindegy mennyi mert így is úgy is megcsináltatom.De azért jó ha van ahol olcsóbban megtudom csinálni.Nyíregyházi vagyok.
2012. júl. 3. 23:19
 4/10 SzilKa ***** válasza:
Ez normális helyen 10-15 ezer Ft kb. Óvatosan a nagyon olcsó helyekkel, ezt is lehet ám rontani, ha kontár a tetkós...
2012. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is olyan 10-15ezer-re saccolnám. Amúgy torzulás a bőr HIRTELEN nyúlásánál bekövetkezhet. Tehát, ha például gyúrsz, akkor ha nem figyelsz arra, hogy fokozatosan gyúrd ki magad, hanem mindenfélét használsz és hirtelen növekszik meg az izomzatod, akkor például eléggé eltorzulhat.
2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben.Köszönöm a válaszokat és az árat is.
2012. júl. 4. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor is torzulhat, ha olyan helyen van, ahol nem egyenlően nyúlik a bőr a tetoválás különböző részei alatt, de ahhoz nagynak / részletesnek kell lennie és nagyon olyan helyen, érdemes megkérdezni. Ahol én tetováltattam, az jó hely, és ezt 5000 forintért megcsinálják, teljesen tisztán (fertőtlenítve, frissen bontott cucokkal), ügyes tetoválókkal, Invictus. Nekem is úgy ajánlották a helyet, ha ez számít, tehát nem csak én voltam elégedett. Bár hogy őszinte legyek, én nem csináltatnék ennyi idősen (mert feltételezem, nem évek óta szeretnéd a mintát), inkább várnék még egy kicsit.
2012. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ár ügyileg nem tudok segíteni, de 15 éves lányként a tetoválás a mániám,főleg fiúkon tetszik. de ez nem tetszik... mellkasodra végig csináltass inkább más szöveget, de ha te ezt szeretnéd akkor is inkább végig,ne csak az egyik oldalra
2012. júl. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hát már egy jó ideje szeretnék tetoválást ha nem is ezt már régebben gondolkodtam ezen.De nem találtam megfelelőt.Most megtaláltam és ez tetszik,hozzám való.A második válaszoló:Neked is köszönöm a segítséget.Szerintem a végig csináltatnám az nőies lenne,és ezzel a szöveggel amúgy sem illene a mellkasomra végig.
2012. júl. 5. 09:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Néztem az Invictus weboldalát,jó helynek tűnik.Csak nyíregyházi vagyok az a baj.:S
2012. júl. 5. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!