Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kör alakú tetoválást hova...

Kör alakú tetoválást hova csináltassak?

Figyelt kérdés

Van egy tetoválás ötletem, amit szeretnék magamra varratni, viszont nem tudom, hol mutatna a legjobban. Olyan 6-8 centi átmérőjű szabályos kör alakú a motívum. A vállon felül, oldalt nekem annyira nem tetszik, viszont lentebb félúton a könyök felé, a felkaron már nem rossz. Lábra nem szeretnék, a hátamon meg már van egy, mellé nem akarok másikat egyelőre. A másik hely, ahova gondoltam, az az alkar belső oldala lenne pár centivel a könyökhajlat alatt.

Nektek hol tetszene/Ti hová csináltatnátok egy ilyen paraméterekkel rendelkező tetoválást? Kicsit tanácstalan vagyok.

21/N



2012. júl. 4. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
könyékre körben?
2012. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lesz ott jó. Mert bár kör alakú, de nem egy körgyűrűből áll a tetkó, csak a minta formája kör, úgy meg elég érdekesen nézne ki, ha akárhányszor kinyújtanám a karomat, beráncosodna. Nem fogalmaztam pontosan a kérdésben.
2012. júl. 4. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
combra? vádlira? tarkó? derék? nyak?
2012. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Popsira?
2012. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
szerintem az alkarodon jól mutatna:)
2012. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!