Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek jó tattoo lenne?...

Szerintetek jó tattoo lenne? és ez így helyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok


most készülök egy kis tetoválást a mellkasomra spanyol felirattal


Ezt találtam az idézetek közt ami megtetszett : "Que somos ángeles que caímos desde el cielo" aminek a jelentése "Angyalok vagyunk, akik lepottyantak az égből."


Az lenne a kérdés hogy helyese a fordítás?... mert nem lenne jó egy helytelen szöveget felvarratni magamra szóval egy olyan ember írjon aki igazán jártas a spanyol nyelvezetben (web fordítóból nem kérek;)


Előre is köszönöm ;)



2012. júl. 12. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondolom fiú vagy, igaz? Szerintem ez az idézet cseppet sem illik egy fiúhoz. És nem is értem miért spanyolul akarod, ha nem is tudsz annyira spanyolul hogy tudd helyes-e a mondat. Ennek így semmi értelme.

Egyébként ez egy dalszövegből van és úgy gondolom helyes, de hát én sem vagyok spanyol. http://www.youtube.com/watch?v=3m674W0F1ZE

2012. júl. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!