Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás? (Kérdésed túl...

Tetoválás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Már egy éve tervezgetem, hogy csináltatok tetoválást és már nagyon régóta szeretnék angyalszárnyakat magamra varratni. Szerintetek egy kb egész hátas ilyen típusú tetoválás mennyibe kerülhet?

2012. júl. 12. 01:26
 1/3 SzilKa ***** válasza:
Normális szalonban ilyen sokalkalmas tetkót alkalmanként 20ezer körül vállalnak kb. Hogy hány alkalom, az a szárnyak kidolgozottságától függ, hogy milyen stílusút szeretnél, realisztikusat, vagy rajzosat, stb.
2012. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
detto szárnyak, de nem egész hátas, másfél éve tervezem, július végére van időpontom. a tetováló akit kinéztem, beülésenként 25ezerért dolgozik, szóval 40-50e-ből jön ki, de nagyon szép kidolgozottan, satírozással, színekkel, árnyalatokkal.
2012. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát örülök neki, hogy ilyen jól eltervezted, ha nem nagy kérés majd küldesz képet róla? :)

Én még csak gondolkozom rajta, hogy milyen legyen, de az már biztos, hogy megcsináltatom.

2012. júl. 13. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!