Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova lehetne ezt tetováltatni?...

Hova lehetne ezt tetováltatni? Csak normális válaszolók írjanak.

Figyelt kérdés

Follow you

és mellé egy szivecske.

Szerintetek hülye ötlet? Vagy kéne mellé még más is?



2012. júl. 19. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát az angol szővegek olyan furák. Talán bokára vagy csuklóra tudnám elképzelni.
2012. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mások szerint hülye 5let-e vagy sem, te fogod viselni egy életen át, neked kell tetszenie. Én első körben olyan helyekre tetováltatnék/tetováltattam amit ruhával el tudok fedni, mert sajnos a mai társadalom még mindig negatív diszkriminációban részesíti a kivarrott embereket.
2012. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is csuklóra gondoltam először, aztán rájöttem, hogy tényleg olyan helyre kéne amit el tudok takarni. A hátamra, nyakamra stb. nem akarom, mert ott nem látom, tehát semmi értelme. Bokára megint csak nem jó, mert látványos egy magassarkúban pl. A legfőbb kérdés nem az, hogy hülye ötlet-e, hanem hogy hová :)
2012. júl. 19. 19:12
 4/15 A kérdező kommentje:
ajak belső oldalára is gondoltam..de az meg olyan nemtudom..fura..
2012. júl. 19. 19:15
 5/15 anonim ***** válasza:
legjobb hely a farkad
2012. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ajak belső oldalAt gyakrabban nézegeted, mint a lapockádat mondjuk? A cicitetkó csúnya és gondolom nem a hasad közepére szeretnéd... Nincs túl sok lehetőség :-)
2012. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hasad alsó részére vagy az oldaladra, esetleg a lapockádra(tükörben látod azt is:))
2012. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Farkamra nem lehet, ugyanis nincs :) Mondjuk jogos, a lapockámat meg az ajkam belső felét is ugyanúgy meg tudom nézni tükörben,de ha egy hátrésznél kivágott felső van rajtam, azt is mindenki látja :D hasamra,oldalamra nem tetszik..eddig a legjobb a csípőcsont mellett ill. a hasam aljára középre csípőcsont magasságában..még az ujjam belső felére is gondoltam, de ott állítólag megkopik egy idő után a sok kézmosástól..tudom hogy az is látható helyen van, de mégse annyira látszik mint mondjuk csuklón :)
2012. júl. 19. 20:04
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ide

2012. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szerintem a szöveghez nem illik ez a hely, de amúgy tetszik,köszi :)
2012. júl. 19. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!