Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetkót ajánlotok?

Milyen tetkót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontos a családom és a barátaim is.

Gondolkodtam két fecskén, az alhasam két szélére vagy mind a mellkasom két szélére egyet-egyet. Csörükben tarthatnának egy-egy kis szalagot amin az lenne hogy Family és Friends. Vagy valami szöveg.

Vagy estleg van még ötletetek milyen minta lehetne?

Fecskén azér gondolkodtam mert ugye, a fecske kifejezi a szeretetet, törődést a család és barátok iránt, a ragaszkodást, a hűséget irántuk azt, hogy a tetoválás viselője mindig visszatér hozzájuk.

[link]


utolsó sor első tetkóra gondoltam picit átalakítvan. pl:angyal és ördög szarv nem kellene, szalag vagy valami.

Amúgy elsősoran ide szeretném mint a képen vagy a mellaksra.

Vélemények?:)



2012. aug. 1. 14:58
 1/4 anonim válasza:

Nekem nagyon bejön az ötleted, már látom magam előtt.:) Tényleg fasza. Hogy hogy hova csináltasd azt nemtudom de mindkét helyen jól mutatna.

24/L

2012. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én annyiban változtatnék, hogy nem angolul, hanem magyarul írnám. Valahogy más, bensőségesebb úgy, hogy "családom, barátaim", úgy igazán érzem, hogy a Te szeretteidről szól. A "family and friends" olyan közhelyes, semmitmondó, akár cicás tolltartón vagy Micimackós pólón is lehetne, szóval értitek, olyan semilyen. :)
2012. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy én elképzelem ugy jól néz ki *-* bár szerintem a friends and family jobban hangzik mint a family and friends de tetudod:)
2012. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is friends and family legyen, amúgy nem rossz ötlet, de ez sem a legegyedibb.
2012. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!