Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy tetoválást....

Szeretnék egy tetoválást. Sajnos nem vagyok eléggé jól informált a dologban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kb. milyen érzés a vérvételhez képest? :D (ugyebár mindkettőnél tűt használnak). Mihez hasonlítható az érzés?


Láttam képeket ahol piros véraláfutás volt körülötte, meddig tart - mikorra múlik el?


Férfiaknak karjukon kívül, hol áll jól a tetoválás?



2012. aug. 4. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha egy egy tűvel karcolgatnád a böröd,elégé fáj ,nekem az utolsó tetoválásom,2,5 órás volt,és úgy éreztem ég a böröm kigyullad,de van másik tetkom ami hamarabb megvolt kb félóra,az nem volt vészes,de más is csinálta,szerintem a tetoválón is múlik.Háton,vagy lábszáron szerintem jól néz ki,a tetkó férfiakon. A gyogyulás attól is függ mekkora és hol van,de kb 1-2 hét.
2012. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!