Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás eltávolítás, mit...

Tetoválás eltávolítás, mit ajánlnátok?

Figyelt kérdés
Bőr színű festékkel át lehet üttetni? A lézeres után elvileg heges marad, szakértő ha van köztetek mi ajánlana? Végülis nekem az is elég lenne ha nem olyan feltűnő. 18 évesen megőrültem és egy kobra figyel a mellemen.. :)

2012. aug. 5. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem csak egy kis pillangó van a hasamon, ráadásul csak vonalakból álló ábra, nincs kitöltve. Kozmetikai tetkó, tehát nem annyira erős, és nincs olyan mélyen. Idővel megfakult magától. Ezen felül egyszer a kozmetikus végigment rajt egy tetkó eltávolító anyaggal (gél, ugyanúgy viszik be, mint a tetoválást) ez egy részét el is tüntette, de nem lehetett teljesen egyenletesen beledolgozni.

Szerettem volna teljesen eltávolítani, voltam egy klinikán, ahol lézeres kezelést csinálnak. Azt mondták, hogy mivel heges ezért valószinű, hogy csak rosszabb lenne és mindenképp a heg barnán látszana. Midez évekig tartó folyamat és 300.000,- Ft állítólag.... :(

Engem is érdekelne valami megoldás....

2012. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Első: Nem tudom mikor voltál lézeres kezelésen, de most már elég jól ellehet tüntetni a tetoválást. Persze minimálisan látszik majd valami, de hát a tetoválás sajna ezzel jár. Szerintem mindenképp próbáld meg kérdező. A szakértők mg majd megmondják lehet e vagy sem és, hogy mivel jár.
2012. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Kb 3 hónapja voltam. Amúgy valószinű, hogy majd másik szakemberhez is elmegyek, kiderül mit mond...
2012. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 SzilKa ***** válasza:
100%

Első, miért nem takartatod inkább el egy profi tetoválóval, annyira szép takarás tetkókat csinálnak már, s ahogy mondod, a régi kopottas is, szóval tök szépen el lehetne tüntetni.


Pl. Misinszki Zozit érdemes lenne megkeresned...

2012. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De szerintem a kérdező nem új tetoválást, tehát nem ún. make-upot akar, hanem, hogy a régi se látszódjon.
2012. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzilKa ***** válasza:
35%
Azt értem, de mivel olyan nincs, hogy bőrszínű festékkel el lehessen tüntetni, illetve a lézerezés hosszadalmas és drága ÉS többnyire csúnya heges az eredmény, a legtöbb értelme egy igényes takarásnak volna.
2012. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor reménytelen?
2012. aug. 6. 15:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér.
2012. aug. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Nekem eltávolították, illetve kivágtak egy 4x4es tetkót. Az orvost kérdeztem, hogy miért nem alkalmaz lézert és azt mondta, hogy azért mert lehúzás, nem lehet vele eltüntetni, csak halványítani. Ugyanakkor azt is mesélte, hogy volt nála egy lány, akinek delfin volt a mellén,és nem vállalta el, mert eltorzulhat az egész melle (ha kimetszi). Mindenképp érdemes jó szakemberhez menni,ő megállapítja, hogy mi a helyzet a te esetedben. az enyémet nem vállalták Szegeden, a lézert ajánlották.

Heg maradt, de olyan mintha nem lenne, egyáltalán nem zavar,és meg vagyok elégedve, és más sem vette észre csak aki nagyon megnézett. A heg is halványul idővel.Ami pedig az anyagiakat illeti 400euroba fájt 4 operáció + az egyéb kezelések( antibiotikum, krémek, fájdalomcsillapitok..+20euro volt max).1,5 évig tartott a ceremónia.

2012. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó most, akkor neked kivágták vagy lézeres? Ne haragudj, hogy nem értem, de picit kacifántosan írtad, mert ha a lézer lehúzás, akkor hogy hogy mégis azzal? Érdekelne, hogy melyik a legjobb módszer. :)
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!