Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Felázott a tetoválásom?

Felázott a tetoválásom?

Figyelt kérdés
08.17. én 17 órakor csináltattam magamnak egy 9cmes Kanji tetoválást az alkaromra. Gondosan kezelgetem napi 3x mosom óvatosan kevés langyos vízzel majd türölközövel óvatosan felitatom róla a vizet majd bekenem (próbálom vékonyan). Nem értem mitől van ez a képen a minta felett az a halváányabb fekete folt több helyen is. Ilyenkor mi a teendő? [link]

#tetoválás #felázott tetoválás #tetoválás problémák
2012. aug. 19. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Aki csinálta az nem mondta el, hogy víz nem érheti?

és a folia is hol maradt? 3-4 napig foliában kellett volna lennie víz mlg egy csepp sem érhette volna.

hogy felázott-e vagy miért van azt nem tudom menj vissza oda aki csinálta, vagy inkább máshova olyanhoz aki tapasztaltabb.

2012. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
még nem volna szabad h viz érje!
2012. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kaptam ápolási papirt a weben is megnéztem és ott olvastam hogy npi 2-3x átkell mosni szinte minden netes oldalon ezt írják. már az első naptól fogva..
2012. aug. 19. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség nekem nincs tetkóm de tutom, hogy 5 napig kb víz nem érhető meg foliázni szokták szóval nemtudom, hogy te milyen lapot kaptál de akk panaszkodj ott ahol csináltad és kaptad a lapot...bár nemtudom, hogy mit lehet ezzel csinálni
2012. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
eléggé elismert szalonban csináltak és ott elmondták hogy ahogy hazaértem és levettem a fóliát amit ők raktak fel azonnal mossam le.. és onnantól mosható interneten is olvasható... mosni kell áztatni tilos fóliázás csak fürdésnél szükséges ha egy egészkaros tetovállásod van akkor 5 napig büdösödsz stb?... ez hülyeség mosni kell!
2012. aug. 19. 19:46
 6/14 A kérdező kommentje:
OLYAN ÍRJON AKI ÉRT IS HOZZÁ.. KÖSZÖNÖM..
2012. aug. 19. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Éppen csak le kell mosni, felitatni de nem kell egyből bekenni és rá a fóliát. Lemostad szellőzteted egy negyed fél órát és mikor érzed hogy kicsit húzódik bekened és befóliázod. Kis víztől is megpuhul egy friss "seb" utána még rákensz és elzárod a levegőtől :S
2012. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy menj vissza a tetoválóhoz és beszéld meg vele hogy javítsa majd ki.
2012. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mosni nem szabad max nedves papírral kicsit áttörölni fóliacsere előtt (amit 3 napig folyamatosan rajt kell hagyni). a fekete folt meg vagy lekopik, vagy menj vissza a szalonba úgy majd tudják mit kell vele csinálni
2012. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infót, de én igazabol arra lennék kivancsi h ami a képen látható az mi. a festék 1mmel feljebb lévő kis fekete cucc
2012. aug. 19. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!