Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha tetkot akarok varratni...

Ha tetkot akarok varratni magamra, befolyasol valamit ha menzeszem idejen mennek?

Figyelt kérdés
Nem masert de pl. azt hallottam,hogy ciklus idejen nem ajanlott hajat festeteni, mert esetleg nem fogja meg a szin.

2012. aug. 28. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Festettél már hajat 'azokon a napokon'? Ha nem befolyásolta, a tetkót se fogja
2012. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék, mert sokkal érzékenyebb a bőröm, és alacsonyabb a fájdalomküszöböm. Görcsölni csak néha szoktam, szóval félnék, hogy tetoválás közben rám jönne, és hirtelen elrántanám a kezem, vagy valami.
2012. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag jobban fáj, mert kisebb a fájdalomküszöböd. De lehet nálad nem így lesz/van.
2012. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SzilKa ***** válasza:
Inkább ne akkor menj. Akiket eddig tetováltam mensi alatt, azoknak sokkal jobban fájt. A szervezetednek topon kell lennie a tetoválás gyors gyógyulásához is, ez mensinél pont nem jön össze, lassabban is fog meggyógyulni a tetkód (ugyanez igaz a megfázás, vagy más betegségek alatt/utáni tetováltatásra is).
2012. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó: hol és milyen árban tetoválsz?
2012. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SzilKa ***** válasza:

A Vato Loco Tattoo-ban dolgozom (Lurdy ház, Budapest), az ár a mintától függ, ha van konkrét (vagy akár homályos) elképzelésed, hogy mit szeretnél és nem is vagyunk Tőled messze, írj privit nyugodtan. :)

Üdv,

Karina

2012. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!