Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek mennyire "ciki"...

Szerintetek mennyire "ciki" ez tetoválásnál?

Figyelt kérdés
angol szöveget szeretnék tetováltatni(follow your dreams),erre megkérdezték,hogy de hát miért nem magyarul,ha egyszer magyar vagyok...szerintetek is gáz az angol szöveg?

2012. aug. 30. 12:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár nekem nem tetszenek a szövegek.
2012. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
17%

az angolt mindenki megérti

a magyarokat senki sem szereti (én sem, nem szeretek itt lenni úgyhogy go egy külföldi egytem)

magyar szöveget ne tetováltass


angolul sokkal szebb

2012. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
15%
Az angol szöveget spec. megértem. Világnyelv, aki nem tud angolul még az is képes megérteni kb. hogy miről van szó és tény, hogy angolul minden sokkal jobban hangzik. Ha spanyolról, olaszról, akármiről lenne szó azt egyenesen elítélném, az angol más tészta.
2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

köszönöm!:) igen,énis erre gondoltam,hogy magát a szöveget mindenki megérti...

a szövegek nekem se tetszettek sokáig,de ennek jelentése van számomra,nem csak divatból szeretném ezt..:)

2012. aug. 30. 12:20
 5/34 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem értem meg "-.-
2012. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%

Ha nem érted, így jártál, szerintem aki a mai világban nem tud angolul az sokra nem nagyon fogja vinni :)


Szerintem jó ötlet az angol, nem ciki, és ha neked angolul tetszik, akkor ne hallgass másra :)

Nekem mondjuk magyar szöveg is van tetováltatva a bordáimhoz, aki látta annak tetszett, aki külföldi az meg ámult, hogy én hogyhogy tudok magyarul is (mivel nekem az angolom elég jó a külföldön élés miatt), és hogy miért nem angolul csináltattam :) Hát mondom magyar vagyok, ez az anyanyelvem és szeretem is a nyelvünket, hát miért ne tetováltathatnék magyarul is? :)

Mindenkinek szíve joga hogy milyen nyelvű szöveget varrat magára, szerintem ne hallgass azokra aki kritizál. Ha magyarul varratnál az lenne a baj, ha angolul az, szóval végülis tök mindegy :D

2012. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%
angol b.zik
2012. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
49%
számomra az angol szövegek sokkal szebbek :D
2012. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
amúgy igen,akármelyiket is választom,lesz akinek nem fog tetszeni...igazából nekem tetszik mindegyik,ezért is nehéz a döntés,az angol volt az eredeti változat,de ezután a "beszólás" után gondolkodom a magyaron is...
2012. aug. 30. 12:33
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
Jajj ne, most komolyan magadra akarod tetováltatni a világ legsablonosabb szövegét? Esetleg a "never say never"-t nem akarod"?
2012. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!