Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetováltasam ezt a két...

Hova tetováltasam ezt a két feliratot?

Figyelt kérdés
Never give up és Believe in yourself mert fogalmam sincs. Már vagy fél éve várok mert tudni akartam, hogy ennyi idő után is szeretném és nagyon is szeretném és tudom hogy nem fogom megbánni mert ezeknek jelentése van számomra de NEM tudom, hogy HOVA!

2012. nov. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
És miért kell ilyen divatmajmot csinálni magadból, hogy gagyi angol szavakat írogatsz fel? Annyira nehéz lenne magyarul odaírni ha ennyire akarod? -.-"
2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon eredeti


tetováltasd a vádlidra

2012. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ide: [link]

Itt olyan jól mutat szerintem. Meg legalább ha olyan felső van rajtad, amiben kivan a vállad, akkor látszik is.

2012. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az egyiket a homlokodra, másikat a kézfejedre, így mindig mindenki láthatja ezeket a hatalmas bölcsességeket.
2012. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem értem, mi értelme más nyelven (főleg angolul,ami egy elég sablon nyelv, gondolok arra, hogy mindenki érti) tetováltatni? Ha kimész Amerikába, ott ez egyáltalán nem különleges, itthon meg röhejes. Ha én tetováltatnék akkor az tutira magyar szöveg lenne (max székely rovásírás),,,sokkal különlegesebb, mint ez az angol duma. Múltkor láttam egy srácot az alkarján egy óriási forever felirattal,azt hittem, elröhögöm magam.


De te tudod.

2012. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi értelme van sablonszöveget tetováltatni magadra

Az ujjadra...

2012. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és lehet hogy igazatok van az angol szöveg helyett különlegesebb lenne a magyar
2012. nov. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!