Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok erre a tetoválásra...

Tudnátok erre a tetoválásra idézeteket mondani?

Figyelt kérdés
Olyan tetoválást szeretnék,ami mindig emlékeztet rá hogy nem adhatom fel,akarattal bármit el tudok érni.Hogy a karrierért tennem kell,nem hull minden az ölembe magától.Hogy akarok majd valamit az élettől,családot szeretnék,teljes életet élni.Valami idézetfélével keresek,ami kifejezi ezt.Tudnátok mondani párat?Lehetőleg angolul.

2012. dec. 30. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az embert el lehet pusztítani, de legyőzni soha.
2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha tiszta szívvel nekilátok,

hegyek omlanak, s születnek óceánok"

2012. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de amikor megkérdezik majd tőled, honnan jött az a mondat, amit életed végéig magadon hordod, megmondod, hogy megkértem a gyk.hu-n, hogy adjanak öteletet? Nem ciki ebbe belegondolni? Nem gondolod, hogy azért személyesebb egy tetoválás kiválasztása, mint egy Converse-cipőé?
2012. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért,mert ötleteket adnak,nem, nem lenne ciki.Ha nem tetszik,nem azt választom.Csak keresem a megfelelő ötletet.Tudom hogy nem csináltatnék olyat, amit később megbánnék,nem az első tetoválásom lenne.
2012. dec. 30. 15:36
 5/13 anonim válasza:
Never give up (Soha ne add fel)
2012. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
I don't give up 'cause I have swag.
2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Igen, angolul sokkal mély értelműbb az üzenet és sokkal intelligensebbnek fogsz tőle látszani.
2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi.Abba nem gondolsz bele,hogy talán valami szívhez szóló köze van ahhoz,hogy angolul szeretném magamon látni életem végéig?Nem értem miért kell egyből kötekedni!
2012. dec. 30. 15:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szívhez szóló oka lenne, akkor leírnád, mi az mert annál is jobb ötletet tudnánk adni a tetoválásra.
2012. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán, de általában az van, hogy aki ilyesmit akar az nem igazán ért angolul, ezért ez olyan egzotikus neki.
2012. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!