Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Javíttassam ki az y és a g...

Javíttassam ki az y és a g szárait?

Figyelt kérdés

3 hónapos múlt a tetoválásom, és látok egy kis 'hibát' a betűim szárain. Az Y utolsó kb 1/4-ét szaggatottnak látom.


[link]


Rosszul látom? Szóljak a művésznek, hogy ez a helyzet?



2013. máj. 26. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó ez így, én jónak látom
2013. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon vékony betűtípus, iszonyú nehéz megcsinálni. Örülnöd kellene, hogy így sikerült. A tetoválóművész helyében én szépen a kezedbe adnám a cuccot, hogy csináld meg magadnak, ha annyira nem tetszik.
2013. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy már én hallucinálok :D


[link]

2013. máj. 26. 20:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit másodszorra bejelöltél ott én előbb láttam azt a minimális kis szaggatottságot, de csak mert tudtam, hogy azt kell keresni, amúgy nem vettem volna észre. A g betűnél semmi hibát nem látok, hiába meresztem a szemem. Szerintem hülyeség emiatt szólni neki, csak elrontaná legfeljebb.
2013. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem látok semmi hibát benne. :D

(Végre valaki magyar szöveget varrat magára, nem valami gagyi angolt. :D)

2013. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 SzilKa ***** válasza:
100%

Szerintem is vissza kene menned korrekciora, csak huzza at megegyszer, valamiert vagy kidobta picit a festeket, vagy a tetovalo nem vitte egyenletes melysegben, bar en az elobbire tippelnek, mert amugy latszik, hogy nem kokler csinalta. Ez amugy gyakran elofordulhat, hogy korrekciora van szukseg, altalaban nem is kernek erte plusz penzt, ha egy honapon belul mesz vissza.


Egy tetovalo

2013. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SzilKa ***** válasza:

Ja es nem csak a jelolt szarakon, hanem az egeszen at kene mennie megegyszer (pl az elso e betu is kopottas).


Egy tetovalo

2013. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lassan 4 hónapos lesz a tetoválás, szóval jócskán kiestem az 1 hónapból... :(


Direkt nem egy sufniba mentem, ahol bárkit elvállal a művész, és nincs meg a megfelelő higiénia, de ez mellékes.

2013. máj. 26. 21:17
 9/12 SzilKa ***** válasza:

Nem szoliztal azota veletlenul? Mert ha kozvetlenul gyogyulas utan meg jo volt, akkor az lehet az oka, sajna az uv elegge kinyirja a tetovalofestek szinet... Mindenkepp vedeni kell naptejjel a tetkot.


Egy tetovalo

2013. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SzilKa ***** válasza:
Egyebkent ha rendes az illeto tetovalo, anyagarban kijavitja ennyi ido utan.
2013. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!