Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetovált csajok miért...

A tetovált csajok miért agresszívabbak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 19:14
1 2
 11/12 ColumboV6 válasza:

Sokan azért tetováltatják magukat tele minden szarral,mert valamit leplezni akarnak ezzel. Pl.a gyávaságukat vagy csak így akarnak feltünősködni.

Persze,általánosítani nem szabad,de ilyen is van..

Ezt soha nem fogják bevallani,sőt,tiltakoznak,felháborodnak.

Lehet mindig bántották azt,aki ez miatt keményebbnek mutatkozik és így akar megfelelni,ennek a fos világnak.

Mutasd meg,tűnj ki,légy egyéni... Ezekkel taktálnak mindenhol...

2013. jún. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem tudom miért az általánosítás. Rossz tapasztalatod volt? Nekem pl az egész hátam totál tele van varrva, jobb felkar, mindkét combon, vádli, lábfejek. Itt vannak tetoválásaim. És kifejezetten nyuszi alkat vagyok. Mindenki azt mondja, mennyire irigylik a birkatürelmem, és a nyugodtságom. Nem azért csináltattam ezeket hogy mások előtt bátrabbnak, keményebbnek, menőbbnek tűnjek, hanem saját magamnak. Ennyi. L/24
2013. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!