Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj egy tetoválás a...

Mennyire fáj egy tetoválás a bordákon? Ki lehet bírni?

Figyelt kérdés
Mell alatt és az oldalon nagyon fáj?
2013. máj. 30. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ki lehet bírni, de nem a legkellemesebb, mivel ott elég közel vagy a csonthoz
2013. máj. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akik oda csináltattak maguknak tetoválást.
2013. máj. 30. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenhol ki lehet bírni, de a bordák és a lábfej szokott az lenni, ahol még a veterán tetováltak is kicsit összecsinálják magukat. nekem is van, elég nagy minta, a másik oldalon is lesz, de nagyon rá kell készülnöm lelkiekben előtte.
2013. máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pénteken varrattam a bordámra.. két borda között semmi extra, de a csonton piszkosul fájt, harapdáltam is az ujjam rendesen :D de simán ki lehet bírni egy mozdulat vagy egy pisszenés nélkül.. és megéri :)

24/N

2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ragtapasz1 válasza:

Szia!


Nekem egy hatalmas tetkóm van az oldalamon, szinte hónaljnál kezdődik és lemegy alsónadrág alá. Nagyon széles is, elől rálóg a hasamra több helyen.


Hát, maga a művelet nem egy leányálom. Nagyon sok tetoválásom van, de egyértelműen ez fájt a legjobban. Kb 3 órát lehet bírni egyhuzamban, utána meg kell állni és visszamenni következő alkalomra. Szóval fáj.


Ennek ellenére azt mondom, ne az alapján válaszd meg a helyet, hogy a mintát hova rakatod, hogy hol fáj és hol nem fáj, mert amíg ki kell bírnod, az csak pár óra szenvedés, de a minta egész életed végéig ott lesz, ahova felvarratod.

2013. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt csak kellemetlen érzés volt :D de mindenkinek más
2015. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!