Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek milyen ötlet...

Szerintetek milyen ötlet lenne egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a földrajzot. Ha jövőre sikerül az érettségim minimum 95%-ra, szeretnék magamra varratni egy pici (3-4cm átmérőjű) földgömböt. Hol mutatna jól? Olyan helyre kéne, ahol nem túl feltűnő. Persze nem azért, mert rejtegetni szeretném. Ha ez szempont lenne, lány vagyok :)

2013. máj. 31. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a derekadra kéne,vagy a vállad és a tarkód közé.
2013. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vállam és tarkóm közé jobb oldalt? A kiengedett hajam eltakarná. Az ugye nem baj? Várok még szívesen 1-2 tippet :)
2013. máj. 31. 19:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen,eltakarná,de nekem nagyon tetszik amikor egy lánynak ott van tetoválása és így baloldalra teszi az összes haját az gyönyörűen néz ki.*_*
2013. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Na akkor jövő ilyenkor már meglesz! Vagy márciusban, a szülinapomon. :) Köszi a segítséget! Kb mennyibe kerül egy ilyen kis szépség? ^^
2013. máj. 31. 20:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,nincsen tetkóm. De nagyon örülök,hogy segíthettem! Puszi szia:)
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszii *-*
2013. máj. 31. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy tetováló sem fogja neked olyan piciben megcsinálni ezt a mintát, nem is lehet, koszfolt lenne, nem földgömb. Mindenképpen nagyobban gondolkodj, de ezt úgyis majd együtt hozzátok össze, ha már megvan ki csinálja. Árban olyan 25-30 ezerre számíts, a legtöbb szalonban ennyi alatt rád sem néznek, és gondolom ha már tetováltatsz, akkor nem az az elsődleges szempont, hogy olcsó legyen. De mindenképpen nézz meg több tetoválót, és ezeket a dolgokat tőle kérdezd meg, ha már döntöttél, ki legyen az.
2013. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, persze...mivel egy életre készülne, ezért nem az a cél, hogy olcsón megússzam. Mekkora lenne a lehető legkisebb átmérő amit érdemes lenne megcsináltatni?
2013. máj. 31. 22:06
 9/15 hunbula ***** válasza:
Egy jó tetováló meg tudja csinálni kicsiben is, ne félj. :) Szvsz pedig ez a minta szebb is lenne kicsiben. A tarkó jó hely, vagy, ha látni is szeretnéd, lehetne a csuklódra is. Egy szélesebb karpereccel vagy órával simán el tudod rejteni ott is, de nekem azért szimpibb, mint a tarkó, mert bármikor ránézhetsz. :)
2013. jún. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na mostmár nem tudok dönteni...:) Nagyon szeretném ilyen piciben! Csuklóra háát nem is tudom...attól picit félnék :/
2013. jún. 1. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!