Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik tetoválásnak van ilyen...

Melyik tetoválásnak van ilyen jelentése?

Figyelt kérdés
Melyik szimbólum jelenti a céltudatosságot,függetlenséget? Ha tudtok akkor képeket is légyszíves :))

2013. jún. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ,milyen nyelven akarod.

De a google segít...ha pl japánul kell,be írod hogy függetlenség japánul,és kiadja...

Amúgy hova szeretnéd?

2013. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a macska,a delfin,vagy a cápa a függetlenséget jelképezi a tetoválásokban.A céltudatosságnak a japán díszponty a szimbóluma.

Bocsi,ha nem állatokat akarsz,akkor viszont nem tudom,én ezt találtam.

2013. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csuklómra vagy a bokámra szeretném. azt olvastam a madár is a függetlenséget jelenti és az tetszik is nagyon. köszönöm a válaszokat,írjatok még kérlek!:)
2013. jún. 15. 17:14
 4/5 anonim válasza:

a káosz kereszt is valamilyen szinten a függetlenséget szimbolizálja és szerintem jól is néz ki, igaz azért jóval több van mögötte, szóval olvass utána és ha tudsz vele azonosulni, akkor jó minta lehet! :)


pl:


[link]

2013. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuális: A madár jó, de akkor ragadozómadár legyen (sas, sólyom, ölyv, stb.)
2013. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!