Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Adnátok véleményt a masnis...

Adnátok véleményt a masnis tetkóról? (bőv. )

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék tetoválást, de mindig is úgy gondoltam, hogy olyan helyre, ahol eltakarhatom, amikor akarom, ugyanis nem mutogatni szeretném, hanem magam miatt(:D érdekes megfogalmazás). A masnis tetoválások nagyon tetszenek, de egyrészt tömegtetkónak tartom. Amin gondolkodok mégis egy masni: A hátam közepétől icipicit lejjebb és a testem egyik oldalához közelebb, mondhatni szélen egy kb. 7x7 cm hosszú masni, csak árnyékolva.

Szerintetek még így is tömegmintának hatna? :) Köszönöm a válaszokat, és szeretnék szólni, hogy a saját döntésem és ízlésem alapján fogok dönteni, ha odáig jutok. :)



2013. jún. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt az egy kérdést feltenném,hogy miért pont masni?

mint ahogy mondtad egy elég tömeg dolog,amihez úgy érzelmileg kötődni se lehet

2013. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat pörgött az agyam, hogy mi lenne az, ami elég személyes lenne hozzám, de semmi olyat nem találtam. Személyekkel kapcsolatos dolgot nem szeretnék, ahogyan idézetet és nonfiguratív mintát sem. Nekem a tetoválás nem azért kellene, hogy emlékeztessen valamire, valakire, vagy hogy villogjak vele. Jobban érezném magam a bőrömben, szabadabbnak, és valami vidám, fiatalos mintát szeretnék. Mivel a minta is elég kicsi lenne, szerintem sok minden nem is mutatna jól. És már említettem, hogy a masni nagyon tetszik, és nagyon sajnálom, hogy ilyen felkapott lett :/. De ha van tipped, szívesen meghallgatom :)!
2013. jún. 20. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én ha masnit csinátatnék mindenképp egy igen kicsi masnit.

[link]

vagy ilyet

[link]

Most lehet,hogy jó ötletnek tartasz egy 7x7 centis masnit,de lehet,hogy később már inkább furának

2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ilyesmi méretre, mert azért a hátunk elég nagy felület, és nem szeretném, hogy elvesszen. :) Az első képen nagyon jól néz ki a masni! :)
2013. jún. 20. 18:11
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Vannak olyan dolgok az életben, amiket nem értek.. logikátlan, buta, értelmetlen dolgok.


Ilyen a te masnicskád is... de elnézem.. nő vagy..

2013. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SzilKa ***** válasza:

A hatadra nem nezne ki jol olyan picurka masni, mint ami a csuklon meg jol nez ki, szoval a meret valasztasod meg jo is.

Ne foglalkozz azokkal, akik szerint minden egyes tetovalasnak mely uzenettel kellene rendelkezni, ez csak a miami ink es tarsai musorok hulye hatasa. Az a lenyeg, hogy profi tetovalo al keszittesd el, s akkor nincs mi miatt szegyenkezned, mig a sufnitetkoval rendelkezok elmehetnek a sunyiba a marha mely tartalmukkal...


Ha Neked a masni tetovalas tetszik es ugy erzed hogy az diszitene ugy a testedet, hogy boldogga tenne, akkor csak nyugodtan. En a helyedben probalnek nem egyedi kinezetu masnikat keresni, mint pl egy ehhez hasonlot:

[link]

2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzilKa ***** válasza:
"Nem egyedi" helyett "egyedi" :)
2013. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] valami hasonlóval szemeztem. Nagyon tetszik, ahogy a lelógó végek állnak, maga a masni nem tetszik, de azt bárki át tudja rajzolni :)
2013. jún. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!