Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire szépen rendbe jön egy tetoválás? Hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 18:43
 1/3 anonim válasza:
nekem olyan 1-2 hét alatt szép lett. kenegetni kell, hogy ki ne száradjon. vagy neugranormonnal vagy bepanthennel. :) aztán lejön a seb és szép lesz. de változó szerintem , hogy kinek milyen hamar gyógyul.
2013. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A neugranormon hámlasztó! nem jó neki,a bepanthen az igen!:)

És egy hétig kb. bepanthennel,majd bármilyen zsírosabb testápolóval 6 hétig kenegesd. Így biztosan nem dobja ki a festéket!

2013. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig kentem kb. (Bepanthennel),de nem olyan szorgalmasan,mint mondták,plusz épp nyár volt és hazajött egy barátnőm külföldről,így nem tudtam a kerti kicsi medencéjükre nemet mondani.:-D Vagyis érte víz idő előtt,bár csak véletlen és rövid időre. Ennek ellenére meglepően gyorsan gyógyult,mint mindig minden sebem. Ebből indulj ki... Biztos nem véletlenul vannak az előírások.
2013. jún. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!