Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Külföldről M. o. -ra?

Külföldről M. o. -ra?

Figyelt kérdés
Külföldről szeretnék tetováláshoz kellékeket...Hol találok ilyen oldalakat?

2013. jún. 25. 20:03
 1/3 SzilKa ***** válasza:

Mi a baj az itthoni kereskedokkel? Kisfonok, Sebitattoosupplies - mindketto megbizhato es rugalmas kereskedo.


Ha mindenkepp kulfoldrol szeretnel rendelni, akkor meg a gyartokra keress ra. Ebay-es cuccok sokszor kinai masolatok, ha nem ertesz hozza, akkor ne kockaztass, a gyanusan olcso cuccok szinte mint kamuk.


Egy tetovalo

2013. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi bajom az itthoni kereskedőkkel...

nem csalódtam még egyikben sem,bár sokszor nincs készleten nekik,amire szükségem volna,de ez mellékes!

Viszont arra rájöttem,hogy külföldről rendelt dolgoknál összességében sokkal többet spórolsz,ha mondjuk több mindent rendelsz onnan kintről!

Több tízezrekről beszélek! Nézz utána Te is ,ha érdekelhet a dolog.

van egy-két olyan oldal,amit már találtam,csak arra voltam kíváncsi,hogy más hogy van ezzel a dologgal?

2013. jún. 26. 14:29
 3/3 SzilKa ***** válasza:
Ne feledkezz meg arrol, hogy elvileg -hivatalosan- vamot es afat is kene utana fizetni. Ha mazlid van, valoban olcsobban szerezheted be a cuccokat, de nagy mennyisegnel nem valoszinu, hogy atmegy a vamon fizetesi kotelezettseg nelkul.
2013. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!