Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek megengedjem nekik?

Szerintetek megengedjem nekik?

Figyelt kérdés
2 fiam és 5 lányom van az egyik most 22 lány éves és szeretné magára varratni azt az időpontot amikor megszülettek az iker kistestvérei.ez az eggyik kérdés amire választ szeretnék kapni a másik pedig az hogy a 13 éves lányom ki szeretné lyukasztani a fülét.(nálunk nagy a szigor mivel minket is igy neveltek és az a hagyomágy a családunkban hogy 18 éves kor alatt nem lehet kilyukasztani a fület)és nemtudom hogy mit mondjak neki de mert éjjel nappal ezen sír de ez hagyomány és nem szeretném megszegni meg ha megszegnénk akkor az én szüleim is kitagadnának(nálunk ha megszegünk valamit az egy ktagadással ér fel)

2013. júl. 7. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést!*22éves lány
2013. júl. 7. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy hagyomány attól még, hogy hagyomány lehet nevetséges és értelmetlen. Én a fülbevalót engedném, a 22 éves lányod meg már van annyi idős, hogy döntsön maga. Végül is ez egy szép gesztus lenne, nem egy kosfej fordított kereszttel a homlokán. :))
2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az idők változnak..:)
2013. júl. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 22 éves lánynak már nem igazán tudod/lehet beszabályozni, hogy mit és mit nem. 22 éves, felnőtt nő, másnak ilyenkor már saját családja van, nem a szüleitől függ. Ne fogd ennyire.


A 13 éves lányodnak is engedd meg. Kitagadnának egy felnőtt nőt a még idősebb, érettebb szülei? Ugyan már, 21. század.


Egyébként mindenféle degradáló él nélkül, romák vagytok?

2013. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólókkal. Nem tudom nálatok miből ered ez a szigorú szabálytartás, illetve annak megszegése és a következményei. De, ha egy pici lyuk a fülben és egy szép ékszer benne egyelő egy kitagadással, akkor nem tudom milyen "család" lehettek ti. Nem bántásként, de ez számomra érthetetlen. Mivel feltetted a kérdést, te magad is hajlasz afelé, hogy megengedd, és jól is teszed :) ha ez miatt kitagadnak téged vagy a kislányt, akkor az borzasztó, ha mélyen belegondolunk
2013. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!