Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováláshoz keresnék szimbólu...

Tetováláshoz keresnék szimbólumokat! Valaki tud olyan oldalt ahol van rajz, és leírás hogy mi mit jelent?

Figyelt kérdés

Már nézelődtem a neten,de nem igazán találok megfelelő ábrát,képet,szimbólumot jelképet ahhoz amit keresek.

Tudja valaki,hogy mi az 1.összetartozás,2.a barátság,és 3. a család jelképe,szimbóluma?


köszi :)


2013. júl. 8. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A következő virágok jelképezik a barátságot.

- árvácska

- borostyán (ez jelképezi a barátságot,házassági szerelmet, hűséget is)

- Írisz (ez is jelképezi a barátságot és a hűséget)

Bizonyos állat minták is a barátságot jelképezik

-kutya

- fecske (Kifejezi a szeretetet, a törődést a család és barátok iránt, a ragaszkodást, a hűséget irántuk; azt, hogy a tetoválás viselője mindig visszatér hozzájuk.

Vannak egyéb minták ami a barátságot jelképezi..


de amúgy a ti barátsággotok, azt kéne magadra varratni, amit nektek jelent, attól lesz egydi

2013. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az egyediség megvan már,a legközelebbi 3 barátságomra,azokat külön rájuk jellemző jelképpel szimbolizáltam.De a többi kapcsolatom,akik több éves barátságok,de már sajnos nem olyan közeliek,elég sok van,őket szeretném egy barátságot szimbolizáló jelképpel megjeleníteni magamon.Ugyanígy a családdal..nem tudok mindenkit magamra külön külön tetováltatni,így egy jellel szeretném őket "csoportosítani".Bármilyen kúltúrából keresek jelképet,de nem virágra gondoltam feltétlenül,vagy állatra,a válaszod köszönöm!!!
2013. júl. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!