Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Menyibe kerül egy lézeres...

Menyibe kerül egy lézeres szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Fájdalmas ? Utána nem lesznek kiütéseim ? Mennyi idő ?
2013. júl. 9. 15:34
 1/2 Lázár Villő válasza:

Igen, fájdalmas. És ha bőrgyógyász csinálja és jó, akkor drága. És hat alkalom kb., közte hónapoknyi szünet.


De MEGÉRI! Én ott szőrteleníttetem magam lézerrel ahol a legkevésbé vágyom borostára, és áldom érte az agyamat hogy megtettem...


Hajrá! (És amikor ott fekszel és arra gondolsz hogy sose lesz vége, nos innen jelenthetem hogy: DE. És imádni fogod hogy megtetted...)

2013. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább IPL villanófényes, mint lézeres. A lézeres régebbi és nem mindig végleges, mert előfordulhat, hogy néhány év múlva részben visszanő. Az IPL villanófényes tönkre teszi a szőrtüszőt, így az már nem tud utána újabb szőrt növeszteni soha. Azért kell több alkalom, mert a szőrtüszőknek csak egy része aktív egyszerre egy időben. Így kb 5 hetente újra kell menni addig amíg úgy érzed, hogy szükséges.
2013. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!