Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyiért csinálnak meg kb...

Mennyiért csinálnak meg kb egy ilyen tetoválást?

Figyelt kérdés

[link]


A derekán lévők nem számítanak, csak az érdekel ami a mellkasán van.


Mennyi kb? 30000Ft-ból kijönne egy normális szalonban?


2013. júl. 27. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Amennyire járatos vagyok ilyen dolgokban, én olyan 35-40-re tippelném - persze ez erősen helyfüggő lehet. Egy jobb helyen, szépen feltéve 40 inkább. De ezen ugye nem szabad spórolni. Ráadásul egész jó ez a minta...
2013. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shadow.Girl válasza:

30.000.

De ha "jobban" kiakarsz belőle jönni,akkor pl: először csak külvonalait csináltasd meg és majd úgy jön a többi.:)

2013. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még egy kérdés: ha a közepén a gyémánt helyére mást akarok, csak a "keret" legyen ugyanaz, azt egy tetováló meg tudja oldani? Csak azért, mert tök más alakzat lenne, és körülötte át kéne egy kicsit rajzolni, hogy passzoljon a mintához.

2013. júl. 29. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Helytől is függ, mert sok helyen nem is nagyon vállalnak tervezést/rajzolást. De ha viszel egy rajzot, akkor simán felvarrja neked úgy, ahogy te szeretnéd (legegyszerűbb, ha beszélsz a tetkód előtt azzal, akivel csináltatni szeretnéd). Az is lehet, hogy megcsinálja ez alapján (vagy egy 1:1-es rajz alapján) a "keretet", és a középső rész nagyjából felvázolja, és úgy varr ki :D Mit változtatnál rajta egyébként?
2013. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A gyémántot cserélném ki rajta egy Ankh szimbólumra. Vagy lehet hogy inkább a gyémántba kellene belerajzolni, még gondolkodok rajta. Igazából az Ankh lenne a lényege az egész tetkónak.
2013. júl. 29. 10:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Értem, jól hangzik az is. Próbálj meg szerintem legalább valamiféle erős vázlatot csinálni a véglegesről, és majd azt vidd magaddal a megbeszélésre. Első tetkód lenne amúgy?
2013. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, első tetkóm lenne. Sajnos egyenes vonalat sem tudok húzni, esélytelen hogy vázlatot készítsek :S Remélem megrajzolják nekem, ha elviszem ezt a képet, meg egyet az említett szimbólumról. Ha profihoz megyek akkor erre van esély?
2013. júl. 29. 10:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan hely, ahol ez (=megrajzolás véglegesre) is megoldható - kérdezz alaposan utána (magam az Invictus Tattoo-t ajánlanám, de az pont egy olyan hely, ahol nem nagyon terveznek, viszont nagyon jól dolgoznak). Elsőre rögtön mellkasra? Kemény, de jó döntés :D Mondjuk nem lesz kellemes, de ez ne tántorítson el! Amikor elkészül, az mindenért kárpótol :D
2013. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Más is ajánlotta már őket, és tetszik is ahogy dolgoznak, szerintem őket fogom felkeresni. Hátha vállalják a rajzolást is, végülis csak le kell másolni a képről, meg belerajzolni egy szimbólumot a gyémántba(sikerült eldönteni, így lesz megoldva:D).


Valahogy nem tud érdekelni hogy mennyire fog fájni, ezt én ilyen másodlagos dolognak képzelem el, de majd ott kiderül. Csak kibírom valahogy :D

2013. júl. 29. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaaaa, nem is azért mondtam, hogy érdekeljen, nekem is meg van varrva a mellkasom; igaz, hogy ezt csak másodjára csináltattam :D Ha megvan az elhatározás, nincs mi visszatartson gondolom :D És nem is kell, hogy bármi is visszatartson. Persze hogy kibírható, csak írtam, hogy nekem kellemetlenebb volt nekem, mint máshol.
2013. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!