Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy lehetnek ennyire eltérőek...

Hogy lehetnek ennyire eltérőek az árak?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a mintát szeretném magamra tetováltatni, kb 6-7 centisben. Eddig két helyről kértem árajánlatot, az egyik 8000ret mondott rá, a másik 12000ret. Hogy lehet ilyen nagy eltérés? Ugyanazt írtam mindkettőnek, a mintát, a helyet (csípő), a méretet, és hogy ez lenne az első.

Vagy mitől függ az ár? Rosszabb minőségű festékkel dolgozhatnak ahol olcsóbb?



2013. aug. 12. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Jajj, és mindkettő budapesti szalon :)
2013. aug. 12. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nagyobb hírnevű a szalon, ott a hírnevet is meg kell fizetni, mint pl. a pipát a nike cuccokon...


pl. invittusba tuti drágább, mint egy nem annyira ismert szalonban, de nem feltétlen lenne csúnyább...

2013. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ha már szóba került, az Invictus mondott 8000ret, egy másik szalon pedig 12000ret
2013. aug. 12. 15:20
 4/9 SzilKa ***** válasza:
100%

Ez nem is olyan nagy eltérés... Amúgy a 12e reálisabb ár erre a mintára és méretre, én is kb annyit mondtam volna rá, vagy 15-öt. Lehet h az egyik helyen éppen pangás van a nyár miatt és inkább bevállalják olcsóbban, kisebb pénz is több mint a semmi-alapon. Vagy épp szívesen megcsinálja az a tetováló, mert tetszik neki a minta... Sok mindentől függhet, nem feltétlenül a kis kupaknyi festék árától.


Egy tetováló

2013. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Csak egy barátnőm írta, akinek van már több tetoválása is, hogy ez kb 5ezer lenne... Mondjuk neki ismerőse csinálja a tetkóit, mindig olcsóbban, szóval gondolom ahhoz van hozzászokva.

2013. aug. 12. 16:45
 6/9 SzilKa ***** válasza:
100%

Otthon tetováló ismerősöket nem ajánlanám, nyilván van aki 2 ezerért is bevállalja, de az olyan is lesz.... Ritka az otthontetoválók közt a jó (persze akad néhány, nem vitatom).


Egy tetováló

2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szép tetoválásai vannak, csak nagyon jóba vannak, gondolom kb. anyagáron csinálja. :D
2013. aug. 12. 18:01
 8/9 SzilKa ***** válasza:
Ja az előfordul, közeli barátaimtól én is csak az anyagárat kérem el, vagy ajándékban tetoválom nekik, ha úgy adódik :)
2013. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat :)
2013. aug. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!