Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan csináltassak így...

Sativus kérdése:

Hogyan csináltassak így tetoválást? (lent )

Figyelt kérdés
Szóval kb 4 éve anyám meghalt apám szó szerint elhagyott és most nevelőszülőknél vagyok de ők nem engednék meg mivel ők nem az igazi szüleim nem érdekel mit mondanak csak azért nem akarják h később ne b*szogasság őket a gyámügyesek de nekem nagyon fontos lenne h felvarrassam nem akarom havernál megcsinálni mert már láttam a munkáit és nagyon amatőr szóval nem ismertek valami helyet ahol engedékenyebbek ez ügyben ? 16/F
2013. aug. 15. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
egy jó helyen nem fogják megcsinálni neked. ki kell várnod 18-at, legalább addig érik is a dolog benned
2013. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz diákot vagy személy út egy haverodtól, amin lehetőleg minél régibb kép van, és azzal menj el. Más ötletem nincs.
2013. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még. Már csak azért is mert ha kicsit is kedveled a nevelőszüleidet akkor tisztelned kellene őket annyira, hogy átgondold a dolgot.
2013. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális helyen 18 év alatt nem fogják megcsinálni. Valami ótvar helyen meg nem érdemes, de te tudod...
2013. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!