Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kit ajánlanátok Budapesten?

Kit ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

1 éves a tetkóm és szeretnék folytatást, ami még tervezés alatt áll, illetve szerintem kéne kicsit javítani a meglévőn. kit ajánlanátok? mindenképp ügyeskezű férfiút keresek, nőre nem merném bízni magam :D

köszi előre is! :)


2013. szept. 18. 11:20
 1/4 SzilKa ***** válasza:

Egyrészt: milyen stílusú a meglévő?

Másrészt: mi bajod a női tetoválókkal?


egy tetováló(nő)

2013. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A meglévő az alkaromon egy nonfy (lehet rosszul írtam) jellegű pillangó, körülötte füsttel. A saját rajzomat varrattam fel. A folytatás pediig a füstből kiáramló virág lesz ami a felkaromra húzódik.


Nos, nincs bajom a hölgyekkel, nem egy lenyűgöző munkát láttam már csajoktól! Viszont én nem merném a bőröm adni a kezük alá. Én magam is nő vagyok, mindig is pasi párti voltam. Nem tudom miért.

2013. szept. 19. 09:26
 3/4 SzilKa ***** válasza:

pedig a virágos-füstös témákat a női tetoválók sokkal jobban érzik és szívesebben is csinálják, mint a pasik.


Ha mindenképp pasi, akkor szerintem Czene Laci (Captain Ink, az Astoriánál).

2013. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi.
2013. szept. 19. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!