Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok olyan tetováló szalonok...

Tudtok olyan tetováló szalonokat mondani ahol 16 év alatt szülői beleegyezéssel tetoválást javítanak?

Figyelt kérdés
Van a jobb csuklómon egy tetoválás amit ki kéne javítani...

2013. szept. 21. 22:47
 1/5 anonim válasza:
Ahol csináltattad??
2013. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja,valszeg ahol megcsináltattad ott ki is javítanák,bár gondolom Zazért akarod javítani mert ott elcseszték...
2013. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hülye voltam azt hittem ,hogy biztos tökéletesen megcsinálják ...de nem így lett nem azt mondom hogy nagyon elrontották de ha már van akkor legyen szép (a mintát egyáltalán nem bántam meg ... :) ) És ha egyszer elrontották elronthatják kétszer is szóval ott nem szeretném kijavítani...
2013. szept. 21. 23:35
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

16 év alatt a törvény bünteti a tetoválást, így egyelőre csak hasonló kóklerek fogják bevállalni, mint aki elrontotta a meglévődet... Várd ki a 16-ot és szülővel együtt keress fel egy profi tetoválót.


Egy tetováló

2013. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm!
2013. szept. 22. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!