Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon szeretem a zenet es...

Nagyon szeretem a zenet es tobb hangszeren is jatszom. Tobbek kozott gitaron es zongoran. Szeretnek hangjegyet magamra tetovaltatni. Nem tul ciki egy fiutol? Illetve hova lenne celszeru, erdemes?

Figyelt kérdés
18/F

2013. okt. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz:) viszont úgy gondolom, hogy a tetoválást olyan helyre kell varratni, amit ruha alá lehet rejteni, elvégre nem minden esetben előnyös (pl. állásinterjún). egy kissebb hangjegy a kezeden tök jól nézne ki, főleg ha ennyire odavagy a zenéért:)
2013. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit se ciki szerintem se de tényleg olyan helyre tetováltass ahol nem látszik és szerintem nagyon jó hogy játszol hangszeren! :)
2013. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretek zenelni. Mindig kikapcsol, ha ideges vagyok megnyugtat, ha valami lehangolo tortenik velem, akkor mindig felvidit. Egyszeruen a mindennapok resze lett. :)

Orulok, hogy ezt masok sem tartjak cikinek, marmint a tetovalos dolgot. Igazabol altalaban az ilyenekkel ugy vagyok, hogy ha nekem jol esik, akkor jol esik.. de most szerettem volna velemenyt kerni. :)

Mar csak az a kerdes, hogy hova?! :)

Elso elkepzelesem csuklora volt.

2013. okt. 12. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Csuklón nagyon jó,ott nekemis nagyon tetszik:)

És nem gáz,ez nem ciki:) Nagyon jó.

2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a pozitiv hozzaszolasokat. :)

Szerintem marad ez. :) Sot biztos.

2013. okt. 12. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Nekem is van! Mondjuk én a "tetőtől talpig" vagyok tetoválva :D

Hogy hova akarod azt csakis te döntsd el, ne tőlünk kérj tanácsot. Ahol neked tetszik, ahol viselni szeretnéd! ;)

2013. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és ez az "olyan helyre tetováltass ahol el tudod takarni" téma is olyan, hogy a te döntésed. Vagy érdekel hogy mi jár vele, vagy nemérdekel.

Én egy pillanatig nem gondolkoztam olyanon hogy hova tetováltatok, meg hogy el tudom takarni vagy nem. Vannak velejárói, a megkülönböztetés, akár munkahelyek ahol aztmondják hogy nem dolgozhat tetovált ember. stb.


Zárójelben teszem hozzá, szerencsére ez folyamatosan csökken, és elérheti a 100%os elfogadást is..:)


"-tudod mi a különbség tetovált és nem tetovált ember között?

-A tetovált embert nemérdekli hogy neked nincs tetoválásod.."

2013. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van a csuklomon! Igaz en lany vagyok,de egyaltalan nem ciki fiuknak sem!
2015. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!