Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok, ha egy lánynak...

Mit gondoltok, ha egy lánynak tetoválásai vannak? Tetszik nektek? (főleg srácok)

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őket, egy van, többet esküvőig nem akarok, mert talán ott annyira nem mutat jól, szerintem, de később akarnék, viszont a barátom nem szereti. Bár amikor ezt megcsináltattam tetszett neki, de előtte meg nem akarta. (ez mondjuk úgy h muszáj tetkó volt, mert előtte volt egy elrontott tetkóm és át varrattam) A vállamra gondoltam egyet a bokámra és itt vége lenne. Ti mit gondoltok? 15L
2013. okt. 15. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

15 éves korodban már van tetoválásod? Ki varrta fel? Jobb helyen 16 alatt szóba se állnak veled, 16-18 éves korodig szülői beleegyezéssel.

No mindegy, a kérdésre válaszolva, ha egyedi tetoválások, aminek van mondanivalója is, akkor nagyon tud teteszeni, szexi lenne.

2013. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
anyukámmal voltam varratni 1 órás munka volt :) előtte lévő meg barátnőm mondta h van ismerőse tök jól tetovál meg minden anyuék már akkor is engedték és kiderült hogy mégse olyan jó tetováló úgy hogy ennyi :)
2013. okt. 15. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ja értem, ne haragudj. és milyen tetoválásod van és hol?
2013. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csípőmön egy 10x15 centis ló, a feje az normálisan a vállától átmegy nonfiba :)
2013. okt. 15. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szépek a minták akkor bejön. Ha igénytelenek, fakultak, sablonosak akkor nagyon nem.
2013. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!