Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetkó18 alatt?!

Tetkó18 alatt?!

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki a szülei engedelye nelkül csinaltatott tetovalast?! Es mi lett vegül?(18alatt) /nem vagyok kivancsi azokra akik azt irjak h "18alatt csak szülöi engedelyel lehet....stb mert vagy olyan hely ahol megcsinaljal engedely nelkül is....../

2013. okt. 16. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen csináltattam. Azt mondta a tetováló, hogy ha mégis odamennének a szüleim tamtamozni, akkor ő nem vállalja a felelősséget. Jó fej volt, tiszta szalon, meg minden. Van, aki belemegy, van, aki nem. 22 éves vagyok, nem bántam meg a tetoválást, de a mintát most biztos máshogy tervezném. Szerintem érdemes várni legalább 18 éves korig, amíg kiforr az ember személyisége. Ki tudja, mi lesz később.
2013. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En is 15vagyok,es csak egy masnit akarok a hasamra
2013. okt. 16. 10:41
 3/9 anonim válasza:
16 evesen csinaltattam tetkot szulo nelkul de lehet meg raersz mert aztan megbanod...
2013. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz pl. pincérként, recepciósként, hostessként, légikísérőként, meg egy rakás olyan munkahelyen dolgozni, ahol kizáró ok a tetoválás, akkor hajrá.
2013. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért a hasát senki nem fogja megnézni, de az tény,hogy nem érdemes olyan helyre tetováltatni, ahonnan kilátszik és ami miatt nem vesznek fel később valahova.
2013. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytárs esete:

a szülők beperelték a tetováló szalont, a gyereket pedig lézeres eltávolításra kényszerítették (megtehetik).


Eredmény: tetkó eltűnt, helyette heg maradt - szülők a műtétet a kártérítésből fizették. Később a tetováló emberke jól megverette a gyereket. Öröm és boldogság.

2013. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, bátorítani nem tudlak, tisztán megmondtad, hogy nem vagy kíváncsi ilyen válaszra, de profi művész NEM csinálja meg 18 alatt, nem éri meg neki a kockázat, amit előttem leírtak. Ezzel nem szidok senkit, senkinek a munkáját, de törvénybe ütköző. Simán beperelhetik, és akkor lőttek a karrierjének. Eltitkolni meg nem fogod a szüleid elől, azért mégis egy minta a bőrödön, mi van, ha valami lesz vele, és orvoshoz kel menned?


Ha 18 fölött is biztos leszel ebben a mintában, akkor majd szépen elmész és megcsináltatod.

2013. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SzilKa ***** válasza:
100%

Úgy van, ahogy az előttem hozzászóló is leírta. Csak kontár fogja megcsinálni, aki tojik bele bármiféle előírásba, szóval olyan is lesz.


Az egyik szalonban, ahol dolgoztam, volt hogy egy nagymama rángatta el az unokáját, hogy távolítsuk el lézerrel a tetoválását (amit már a srác is megbánt persze, mert kivitelezésben és témájában is nagyon gázos volt a mintája).


Ezen kívül nem egy mintára kellett már takarást terveznem, ami ifjúkori hülyeségből született... Egy örök életre szóló mintára igazán várhatnál pár évet, hogy biztosan szeretnéd-e. Bármennyire is mélyenszántónak találod most a kiszemelt mintádat, nem valószínű, hogy 10 év múlva is örömmel viseled majd.


egy tetováló

2013. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Lehet kicsit ezzel megkéstem de muszáj téged figyelmeztetnem:

HASRA NE!!

Volt egy kicsi naptetoválás a hasamon, tiniként csináltattam.

Terhes lettem.

Most a nap egyik ága a borbáim alatt van, másik az oldalamon, harmadik a ködököm körül.

2013. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!