Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti milyen időpontot tetováltat...

Ti milyen időpontot tetováltatnátok magatokra?

Figyelt kérdés
Szeretnék mell fölé egy időpontot (dátumot) tetováltatni csak nem tudom mit kéne, születési dátum szerintem hülyeség esetleg valami olyan dátumot amikor totál új életet kezdtem vagy valami? És valami olyasmi kéne ha valaki kérdezi el merjem neki mondani hogy mi történt ekkor, esetleg ötletek?
2013. dec. 20. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem íratnék semmit, hogy csak legyen.

Ha lesz egy gyereked akkor az szép lenne. De addig fölösleges, ha ilyen céltalan.

2013. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint a gyereked születési dátuma.
2013. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, nem hülyeség ez sem, igazából van pár dátum de azokra nem emlékszem teljesen pontosan, csak hónapra szóval nem tudom :/ Esetleg valami más ötlet?
2013. dec. 20. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha dátum, akkor Édesanyám születési dátumát
2013. dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És azt is el fogod mesélni hozzá, hogy a GYK-n kaptad a tippet...? Ne csináld, gáz.
2013. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ciki.. csak azért tetováltatni hogy "menő" legyél, nagy baromság. ennyi erővel magadra varrathatnád, hogy "tucat vagyok", "olcsó vagyok", "unalmas vagyok" vagy hasonló. ne haragudj, de nagyon éretlennek tűnsz az elképzelésed alapján. szerintem várj még pár évet és ne pecsételd a bőrödre a saját butaságod jegyét.

a tetoválás sokkal különlegesebb dolog annál, mint hiszed.

2013. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne tetováltass így! Megfogod bánni. Én tavasszal fogok dátumot varratni. De egy percig nem gondolkodtam rajta.
2013. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én semmilyent. Egy szimpla dátum nekem nem fejezi ki annak az alkalomnak a fontosságát. Inkább keresnék egy hozzá illő ábrát, de ez én vagyok. Mondjuk amíg a konkrét dátum sincs meg, nem lehet ilyenekben gondolkozni
2013. dec. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek a kiírási dátumát javaslom neked
2013. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SzilKa ***** válasza:
Minek akarsz dátumot tetováltatni magadra, ha nincs számodra jelentősségel bíró dátum???
2013. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!