Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A comb külső felén mennyire...

A comb külső felén mennyire fáj a tetoválás 10-es skálán?

Figyelt kérdés

Első tetkó lenne . Nagyon nem birom a fájdalmat xd

18/L



2014. jan. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem többek között végig van tetoválva a gerincem. Arra azt mondanám, hogy tízes skálán kettes. Amikor a tarkómnál tartott a srác, én elbólintottam. Azt mondta, ilyen növel még nem találkozott. :D Nekem viszont hatalmas a fajdalomtűrő képességem. A barátaim beszámolója alapján azt tudom mondani, hogy ott fáj jobban, ahol csontot is ér. Viszont ha a fajdalomtűrő képességed alacsony...... ne számíts túl sok jóra!
2014. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 2. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 tetkóm van, egy a lapockámon, egy a csuklómon. én sem bírom a fájdalmat, a lapockámnál lévőnél rosszul voltam, és kb 5 percenként kellett tartanom egy 10 perces szünetet, amikor cukrot szopogattam és ittam.. :) sajnos emiatt csúszásban is volt a tetováló, mert elvileg 20 perc lett volna, de több, mint 45 percig csinálta. :D a csuklómon lévő is szörnyű volt, mintha valaki késsel vagdosta volna, de fura módon ott nem szenvedtem annyira. fájt, szar volt, de túlélhetőbb, mint a lapockámon. a következő projekt nekem is a combom külső felére van tervezve (bár még odébb van, még nincs meg rá a pénzem:D), de szerintem ez mindenkinél más és más. egy barátnőmnek a melle alatt, jobb oldalon kívül van egy rövid felirat, majd' meghalt, míg készült. egy haverom egész háta ki van varrva, és röhögve tűrte. :D
2014. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!