Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van egy kifakult fekete...

Van egy kifakult fekete tetoválásom. Egyszer már átmentek rajta de újra fakó lett. Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve csináltattam. Hátamon van sima fekete viszonylag nagy. Miután elkészült rendesen fóliáztam de hónapokra rá kifakult így elmentem még egyszer ás átmentek rajta... aztán megint jó volt de újra kifakult. Ha újra elmegyek hogy menjenek át rajta az is csak ideiglenes lesz? Nem ártalmas ha ennyiszer átmennek rajta? Vagy mással kéne próbálkoznom?

2014. febr. 2. 17:36
 1/3 SzilKa ***** válasza:
Sokat jársz szoliba? Kened naptejjel nyáron, ha napra mész? Az UV jelentősen fakítja a tetkót sajnos.
2014. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik sem!
2014. febr. 2. 21:01
 3/3 swallotattoo válasza:

Nem tudom igazából, h tudományosan miért, de gyanítom, ez bőr és felület függő... A fekete minták nekem is nagyon foltosak, pedig egyik sincs 1 éves és nem is olyan helyen vannak, amit rengeteg UV fény érne.

A színesekkel semmi probléma, de a fekete... :SS

Azt hiszem, h a megoldás az átüttetés..

2014. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!