Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hová tetováltassak?

Szerintetek hová tetováltassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jóideje eldöntöttem már, hogy szeretnék egy idézetet magamra tetováltatni, de nem tudom eldönteni, hová. Először a csuklómra gondoltam, de amikor átgondoltam, rájöttem, hogy ez nem jó ötlet. Olyan helyet szeretnék, ahol el tudom takarni, ha kell, de ha azt akarom, könnyen láthatóvá tehetem. Ti mit javasolnátok?


2014. márc. 8. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
váll
2014. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bellatrix:3 ***** válasza:
Esetleg lapocka vagy hát. Nyak alá pl :)
2014. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? fiú, lány ? amúgy oldaladat javaslom, ha nem vagy hízós fajta akkor csípőn nagyon szexi, ha lány vagy. vagy kulcscsont (bár ott nem tudod mindig takargatni)
2014. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A koromat nem szeretném elmondani, de fiatal vagyok. (De annyira nem, hogy ne lehessen legálisan tetoválásom, ne aggódjatok!)
2014. márc. 10. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!