Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit csináljak holnap? Fóliázza...

Mit csináljak holnap? Fóliázzam be vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

sziasztok! szerdán csináltattam egy tetoválást eddig szorgalmasan kentem ma már nem fóliáztam de viszont holnap megyek el és valószínű egész délután estig nem leszek itthon, szóval nem nagyon fogom tudni mosni, szerintetek ez gond lehet? Fóliázzam be? Vagy mit csinálhatnék? Mindenféle helyekre fogunk menni szóval nem nagyon tudom, esetleg kenjem be? Bár ez pulcsiban nem hiszem hogy a legjobb ötlet lenne mert csak összekenném a pulcsimat


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. márc. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fóliázd. napközben csak el tudsz menni egy mosdóba, vagy valami. akkor vedd le a fóliát. esetleg áttörölhetnéd egy babapopsitörlővel (ha van otthon, vidd elmagaddal). utána pedig bekened :) és már ne rakj rá semmit
2014. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen az ötletet:) esetleg ha meg tudnád azt mondani hogy meddig egészséges hogy rajta van a fólia megköszönném:)
2014. márc. 22. 19:41
 3/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Én már nem fóliáznám tovább, csak kenném, viszont az fontos, hogy mindig kenve legyen a Bepanthennel. Olyan pulcsit vegyél fel amit nem féltesz annyira, de amúgy mosásnál kimegy a krém a ruhából.


egy tetováló

2014. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:) akkor maximum úgy fogom csinálni hogy inkább leszek pólóban és nem kenek össze mindent és megpróbálok azért vigyázni rá hogy ne nyomjam neki semminek meg stb.. Köszönöm szépen!:)
2014. márc. 22. 20:24
 5/5 anonim válasza:
Én sem fóliáznám már, esetleg bekenem indulás előtt, meg este, ha hazaérek(ha esetleg ki tudsz menni közben a mosdóba, akkor át tudod kenni még)
2014. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!