Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy tudok előállítani magamna...

Hogy tudok előállítani magamnak egy házi tetováló készletet?

Figyelt kérdés
csak egy 5 cms csíkot akarok csinálni a hasamra

2014. ápr. 22. 22:19
 1/7 Németh László68 válasza:
Az 5cm-es tetováláshoz nemkell gép, elég 2db 0.4-es varrótű, ami körbe van tekerve nem műszálas cérnával, és megteszi a nrmál tinta. De ezt bízd szakemberre, mert ha így állsz neki, abból úgysem sül ki semmi jó, és megfogod bánni a tudatlanságoddal elkövetett hülyeségedet! A megfelelő szakember normális, és jó munkát csinál!Annyiba nemfog kerülni mit amennyiért kijönne még otthonn fabrikált tetoválókészülék utánzatod sem !Ha mást is akarsz tetoválni ezzel a mentalitással neki ne állj!
2014. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aztán a csík jó görbe lesz, ésa tetejébe még megfejeled egy jó kis fertőzéssel.


Fél másodperc alatt rádrakja szakember nem sokért.

2014. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért akarnák én magamnak azt az 5centis csíkot, mert csináltattam egy tetoválást és egy csíkot nem rajzolt oda és csak nem rég vettem észre, azóta visszamentem hozzá és rákérdeztem, hogy nem-e javítja ki ingyen, azt mondta, hogy ingyen nem de pénzért persze. Hát én meg azért nem fogok fizetni, hogy kijavítsa. Amúgy ha görbe lesz legalább egyedi lesz.
2014. ápr. 25. 19:40
 4/7 SzilKa ***** válasza:
5ezer Ft-ból nem lesz házi tetkógéped, annál többet meg nem fog kérni a tetkós az utólagos kiegészítésért.
2014. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Azért akarnák én magamnak azt az 5centis csíkot, mert csináltattam egy tetoválást és egy csíkot nem rajzolt oda és csak nem rég vettem észre"


Lökd már ide az illető nevét, mert oda akkor nem mennénk mi sem. Ez ugyanis garanciális probélmának néz ki.

2014. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:
Hát, nem feltétlenül garis probléma... kérdés az, hogy az eredeti terven, amit a kérdező elfogadott, ott volt-e az az egy csík. Ha ott volt és a tetkós felejtette el, akkor illenék ingyen javítani. Ha csak utólag lett kitalálva, hogy kéne még oda a csík, akkor viszont jogos, hogy nem csinálja meg ingyen.
2014. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Németh László68 válasza:
Hát ahogy elnézem,a válaszaid és a kérdésed alapján,neked nemcsak a tetoválással van problémád!! Úgy hogy te otthon semmi esetresem álljál neki tetoválni!!
2014. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!