Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A sminktetoválás mennyire...

A sminktetoválás mennyire fáj? Mennyi idő, mire begyógyul? Mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Van olyan,ami örökké tart?

Főleg száj és szemhéj érdekelne.

Örülnék,ha olyanok írnának,akiknek már volt sminktetoválása. Köszönöm



2014. máj. 28. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb fél évente újra kell csináltatni (bőrtől is függ, hogy mikor kezd ugye fakulni)

Fájni fáj de nem vészes, kb mintha fogorvosnál érzéstelenítőt kapsz. A gyógyulás szintén bőrtől függ, de kb 1 hét alatt teljesen, de amúgy már a 3. nap szép.

Nekem már 3 éve van cicaszemem és szájkontúrom tetoválva, nagyon jó, és ha menni kell valahova 5 perc a smink :)

24/L

2014. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A veboldalukon azt irták,örökké tart. Akkor hazudtak?
2014. máj. 29. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Örökké tart" csak elkezd halványulni, értsd úgy hogy a fekete kicsit szürkés lesz, tanácsos megújítani évente/fél évente, bőrtípustól függ
2014. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

És a seb nagyon csúnya?

1-től 10-ig mennyire fáj?

Te mennyiért csináltattad a cicaszemed?

az alsó pillák tövére nem vállalnak vobalat? Szóval nem cicaszem,hanem alulra.

2014. máj. 29. 18:06
 5/5 anonim válasza:

Ugye ez vicc, hogy örökké tart?

Nekem barna volt, két éve csináltattam. Már egy éve narancssárga, tudom, hogy újra kéne húzatni, de nem akarom, az eredeti szemöldökömet akarom vissza nagyon-nagyon! Arra vártam, hogy kopjon ki, nekem azt mondták pár év...

Ezek szerint soha nem fog kikopni TELJESEN, narancssárga szemöldökkel kell leélnem az életemet????

2015. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!