Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyaralás előtt vagy után?

Nyaralás előtt vagy után?

Figyelt kérdés
A vádlimra szeretnék egy nagyjából 7-8 centis tetoválást? Már régóta tervezem, most épp aktuális lett és nagyon beleéltem magam, viszont közeledik a nyár. Ha jövőhéten megcsináltatom, kb pont egy hónapot fog pihenni, mert július 2-től már nyaralok. Nem lesz vele gond, ha 1 hónap múlva napi 5-6 órában szétnapoztatom és vizezem? Vagy inkább halasszam nyár végére?

2014. máj. 29. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen halaszd nyár végére, mert azért nem tenne jót neki az, hogy egy hónap után áztatos meg szétégeted a napon...
2014. máj. 29. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 hónap után már teljesen begyógyult, de mivel itt csak szűk 1 hónap van, inkább ne. Vagy kérdezd meg a tetoválót.
2014. máj. 29. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hét után javasolják a napoztatást. Szerintem várj vele a hűvösebb időkig. Én eddig csak tavasszal vagy ősszel varrattam.
2014. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most kellett volna mennem javíttatni pár helyen,5 hetes kb,de a nyár miatt elhalasztom őszre.
2014. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eleve nem szívesen tetováltatnék nyáron. Meleg van, folyamatosan beizzad stb stb. Persze, akkor is lehet normálisan kezelni, csak sokkal több odafigyelést igényel. Biztos, ami biztos inkább hagyd nyaralás utánra, és akkor biztosan nem kell aggódnod miatta :)
2014. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!