Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mik kellenek a hoz hogy...

Mik kellenek a hoz hogy itthon tetováljak? Mik a szabályok erre?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Iparűzési engedély, ÁNTSZ-engedély (vagy hogy hívják ma), tetoválófelszerelés.


Nem árt egy portfólió sem, meg képzettség.

2014. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem.


az az igazság hogy még nagyon kezdő vagyok.

még csak most kezdem el tanulgatni nettről nézek videokat meg ilyesmik.Tudom ehez több kell.

Gépem úgy néz ki lesz.

Meg tudom h mik kellenek úgymod eszközök stb

Pénzem nincsen tanfolyamra sajna.

Meg albiban lakok.

Nagyon tetszik ez a műfaj és szeretném ezt csinálni.

Szép fokozatosan haladni fel felé.

Tudom minden kezdet nehéz.


Ti mit javasoltok?Hol és hogyan kezdjek hozzá ezt megvalósítani?

2014. máj. 29. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy tetszik a dolog. Profin kell tudnod rajzolni ehhez....Előbb menj rá a rajzolásra,azt fejleszd minél jobbra,és kezdj el gyűjteni pénzt a felszerelésekre illetve tanfolyamra...
2014. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Higiénia rettentően fontos! A tetkószalonok se véletlenül vannak csempézve. Szőnyeg, kanapé és egyéb szöszös dolgok kizárva.

Fertőtlenítésre nagy hangsúlyt kell fektetni, ezért a legegyszerűbb fémtárgyakat használni, műbőr bevonattal, mert ezeket könnyű tisztítani.

A fürdőszoba nem megfelelő hely.

Albiban ezt lehetetlen kivitelezni. Jobb lenne egy saját kecó, ott kialakíthatsz egy steril környezetet, arra még az ÁNTSZ is rábólintana.

Vállalkozói igazolványra és működési engedélyre is szükséged lesz.

Na meg kiemelkedő rajztudásra. Eleinte bőrökön gyakorolj és mutasd meg egy hozzáértőnek és ne a haveroknak, hogy véleményezze.

2014. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

még annyi kérdésem volna hogy milyen végzettség kell hozzá?

illetve ha nincsen tanfolyam ha nem egy ismerős tanít be aki már régóta Űzi akkor a későbbiekben eltudok úgy helyezkedni mondjuk egy kozmetikai szalonba?

2014. máj. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!