Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Négy napja tetováltattam és...

Négy napja tetováltattam és hámlik a bőröm. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kedden tetováltattam (színeset) a kulcscsontom és a vállam közötti részre. Van már tetoválásom, de azt már régebben csináltattam és nem emlékszem,hogyan kezeltem. Most négy napos, eddig fóliáztam mindig, egy nap olyan 3x cseréltem fóliát és kentem be vékonyan bepanthennel. Tegnap d.u.tól nem volt rajta fólia, de lefekvésnél tettem fel. Mikor reggel felkeltem, levettem a fóliát, és kentem bpanthennel akkor feltűnt,h. hámlik. ez ugye nem baj?(hideg vízzel esténként átszoktam mosni, fürdésközben nem érek hozzá) Folytassam tovább az esti fóliázást és a napi 3x kenést? este megyek buliba, arra lefóliázzam?

2014. máj. 30. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

nem baj, természetesen. eddig sem kellett volna fóliázni, szerintem elég max az nap, mikor csinálják, és ha nagyon akarod, akkor még másnap.

a 3x kenést folytasd mindenképp, míg le nem hámlik, utána pedig mehet jó zsíros testápoló.

ha buliba mész, ajánlanám a fóliát, bele ne kapjon valaki

2014. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) ezzel a fóliázással kapcsolatban nagyon megoszlanak a vélemények. :D miután lehámlott miért kell a zsíros testápoló? hogy ne száradjon ki? ezt még nem is hallottam, de megfogadom, köszönöm! :)
2014. máj. 30. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
pontosan.
2014. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy hámlik,úgy gyógyul. Hagyd most már szabadon levegőzni,kenegesd,hogy azért ne száradjon túlságosan ki,aztán ha teljesen lejött a hámló felület menj vissza a tetkóshoz(elvileg 2 hét után szoktak visszahívni),hogy az esetleges hibákat,kidobott festéket javíthassa.
2014. jún. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!