Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A comb külső felén a tetoválás...

A comb külső felén a tetoválás csak azokon néz ki jól, akinek szálkás, izmos a combja?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok kövér (167/52 kg) viszont enyhén petyhüdt a combom és a fenekem, viszont szeretnék a combom külső felére egy tetoválást. Vagy így inkább ne? Vagy előtte "gyúrjak"? :D
2014. jún. 16. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkabb előtte formazd a combod,utana a tetkó.
2014. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, bár a mintától is függ szerintem. Én is hasonló méretekkel rendelkezem, és nem vagyok valami hú de kigyúrt, ugyanúgy a külső combomon van egy tetoválás, és nem néz ki hülyén. Mondjuk nekem a sportmúltamnak köszönhetően ragadt rajtam némi izom, és direkt arra a részre varrattam, ahova nem szoktak felszaladni a kis karácsonyi zsírpárnácskák :D
2014. jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem tartott vissza tőle az izom-hiány, bár vékonynak vékony vagyok. Szerintem nem néz ki hülyén, és eddig más se mondott ilyet (vagy csak nem merték :3)
2014. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sowilo ***** válasza:

Egy formás, izmosabb comb eleve jobban néz ki, és minden jobban mutat rajta, viszont egy szép minta másmilyen combon is jól mutat.

Guggolás, kitörés, merev lábas felhúzás, amit csinálnod kell, lehetőleg nagy súllyal.

2014. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!