Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol fáj a legkevésbé a tetoválás?

Hol fáj a legkevésbé a tetoválás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt már sokszor leírhatták, de nekem elég kicdi a fájdalom küszöböm és félek hogy nem birnám ki így a lrgkevésbé fájdalmasabb helyre akarom. Szóval hol fáj a legkevésbé? Köszönöm előre is a vàlaszokat!
2014. jún. 25. 18:54
 1/5 anonim válasza:
49%

Elvileg a lágyabb részeken, ahol nem olyan kötött az izom. Ebből eredően a fenék és a női mell a legfájdalommentesebb.

Pl. amelyik férfi karra gyu'r, annak sokkal jobban fáj egy válltetoválás, mint akinek lötyög a karja.

2014. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

A tetoválás hülyeség, csak magadnak ártasz vele...

Nem akarok beleszólni, csak említem :)

2014. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

A lila részeken nagyon fáj, a sárgán a leginkább fájdalommentesebb. De nem kellemes sehol. Ott fáj a legjobban, ahol kevés a szövet, több az izom, pl bordán vagy jól mondják, egy kigyúrt embernek rosszabb a karján, mint egy húsosnak. De én a másoktól szerzett tudásommal a felkart és a vádlit mondanám.

2014. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sowilo ***** válasza:

# 2 Kitalálom: rákos lesz, elfertőződik, mivanhaallergiás, lerohad a bőre, ha megöregszik ronda lesz(ez a kedvencem), biztos börtöntöltelék, 100% hogy megbánja, és csak divat az egész, semmi több. :DDDD Unintelligens se ggfej.


Kérdező: ha tényleg tetováltatni akarnál, eszedbe sem jutna, hogy mennyire fog fájni... ha ezen töröd a fejed, nem akarod eléggé, valószínű hogy valami divattetkót tervezel, azt meg ne varrass.

2014. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

23/L

Bokán nekem elmondhatatlanul kellemetlen volt oda soha többet, háton 6 órán át csinálták, az eleje semmi a végén a sírás kerülgetett, tehát kis mintánál szerintem nem fáj :D

Hasfalon alig éreztem valamit.

2014. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!