Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csuklóra szép lenne ez a...

Csuklóra szép lenne ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


Lány vagyok természetesen.

Az alap ötlet a cseresznyevirágok voltak, de szerettem volna mellé még valamit. Javasolták a nonfiguratív madarakat, de azt inkább passzoltam, mert már túl sok madaras tetkót láttam csuklón.


Szívesen várok még ötleteket, nem szeretnék elhamarkodottan dönteni, hátha megtetszik valami más ötlet is.

Lehetőleg csak Japánnal kapcsolatos javaslat legyen.


2014. aug. 1. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nem is igazán egyértelmű, hogy mi az a sárga gömb..gondolom nap? Elég furán néz ki.
2014. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj azt kihagytam hogy ennél szebbet szeretnék ez az ötletet adta csak.

Igen az egy felkelő nap lenne.

2014. aug. 1. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem sem tetszik. Alapból a cseresznyevirágosat én is szeretem, jól tud kinézni, de ez nem annyira szép. Szerintem nem kell mellé semmi. Így például nem tetszik? [link]

(nekem ez nagyon tetszik): [link]

[link]

Esetleg pillangóval(csak rajz): [link]

2014. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem önmagában is fura kicsit csuklóra, legalábbis a linkeltek. Messziről olyan, mint valami égési sérülés.
2014. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!