Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetoválást ilyen...

Egy ilyen tetoválást ilyen részletességgel megtudnának csinálni egy normális tetóválószalonba? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

és nektek mi a véleményetek róla, tetszik ? nem fog elkopni egy idő után? mik a kockázatai ?



#kéz #tetoválás #tetováló szalon #tetoválás kockázatai
2014. aug. 27. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

az a szalontól függ ahova mész, hogy milyen részletesen csinálják meg :D

egyébként nekem nem tetszik, ha már tetoválás legyen egyedi és olyan ami kapcsolódik hozzád, kedves neked.

karról egyébként nem nagyon kopik, hajlatokban kopik a legjobban, meg ujjról talpról, szájból.

kockázata az, hogy van akinek a bőre nem bírja, és egyszerűen kidobja a festéket. vagy elfertőzik

2014. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, meg tudnának csinálni.

Véleményem? Hm... egy egyszerű biomecha tattoo, nem egészen jön be maga a téma sem, de láttam már szebbet is.

Elkopni? Ez nem turbo rágó :D Kicsit fakul ugyan, de semmiség.

Kockázatok... elég sok van, itt gyik.hu-n is több száz kérés taglózza őket a hülyeségektől a normális tényekig. (szóval kockázat az is, hogy egyszer egy arab terrorista pont azért fog lelőni, mert neked ilyen van a kezeden...)

2014. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok

egyébként olyan 1-2 évente ajánlott átüttetni, bár karon nem kopik szerintem úgy. :) egyik ismerősömnek pl a hátán van és neki eléggé kikopott.

2014. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!